Būtent šiame straipsnyje apie tai ir pakalbėsime. Kokios ir dėl ko dažniausiai būna išdavystės? Ir kaip palengvinti jų pasekmes?
Bendrauja dėl populiarumo.
Iškart galiu tvirtinti, jog bendravimas dėl naudos, t.y dėl populiarumo, tikrai ilgai netrūks, ir baigsis išdavyste.
Dažniausiai žmonės susibendrauja su daugiau populiaresniais žmonėmis vien tik tam, kad patys taptų įžymesniais, turėtų užnugarį. Kiekvienam, kuris ieško naudos iš draugystės norėčiau pasakyti, kad taip daryti yra žema ir negražu.
Tokias draugystes nėra lengva atpažinti, tačiau įmanoma. Yra keli mano pastebėti ir šiek tiek išanalizuoti punktai, dėl šio dalyko:
- Padlaižiauja.
- Dažnai keičia draugus.
Žmogus kuris ieško naudos, tikrai ilgai nebendraus su jumis. Jis tiesiog nori NAUDOS. Ir kai ją gaus, jis jus pamirš, ir ieškos jos kitur.
- Nesupranta jūsų.
Skubotos išvados ne visada yra gerai. Gal net dažniau nereiktų skuboti jų. Jei žmogus pradėjo kitaip elgtis (nei įprastai) nereikia jo smerkti, ir pradėt įžeidinėt. Juolab tada, kai vaidinot draugus. Verčiau reikia pasidomėti kas ne taip, kodėl žmogus taip elgiasi. Kuo labiau jūs jį smerksit dėl to, tuo blogiau jam bus.
Jei draugas skaudina - jis ne draugas.
Visada žinokit, kad jei žmogus kurį vadinat draugu verčia jus jaustis prastesniu, žemina jus ir visaip skaudina - jis nėra jūsų draugais. Niekas negali būti draugu, jei skaudina.
Draugas turi būti žmogus kuriuo gali pasitikėt, kurio nebijotum ir kurį mylėtum. Neprasidėkit su tais, kurie jus skaudina, žemina.
FB BFF.
Kai kuriems šie dalykai atrodo vaikiški. Tačiau tai netiesa. Turėti geriausią virtualų draugą nėra kažkas vaikiško, ar juokingo. Tai yra labai geras dalykas! Tačiau ir FB draugus reiktų rinktis su atsakomybę.
Nes išduotas juk nenori būti nei vienas.
Visiems patarčiau neišduoti savo draugų.
Tu turi branginti ir virtualius draugus.
Kai išduoda draugai...
Yra labai sunku, kai išduoda tie - kuriais pasitiki labiausiai, su kuriais praleidai daug smagaus ir nesmagaus laiko,. kuriuos mylėjai ar myli. Tačiau viską įmanoma iškentėti. Svarbu nepalūžti.
Nereikia daryti skubotų sprendimų, reikia IEŠKOTI sprendimo, kuris būtų teisingiausias.
Apmąstyti viską, ir atsargiau išsirinkinėti draugus. Žinokit, kad draugų kiekis nėra svarbus, svarbu, kad draugai jus vertintų, mylėtų ir gerbtų, kitaip sakant, kad jie būtų tikri draugai, o ne eiliniai apsimetėliai, kuriems tik reikia naudos.
0 komentarai (-ų):
Rašyti komentarą